Oborniki

Bartosz Fabke
tel. kom.: 606 877 613
e-mail: b.fabke@swimlive.pl

  Poznań

Krzysztof Bunk
tel. kom.: 604 485 654
e-mail: k.bunk@swimlive.pl


Firma Swim Live działa na rynku usług z zakresu kompleksowej obsługi basenów, ratownictwa wodnego sportu, rekreacji oraz turystyki. W skład naszej oferty należy kompleksowa obsługa pływalni, aquaparków, luksusowych basenów w hotelach oraz ośrodków SPA. Priorytetem działania jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa osób, które przebywają w środowisku wodnym. Nasze kwalifikacje ratownicze poparte są referencjami.

Naszym celem jest propagowanie bezpieczeństwa nad wodą i do tego, czym się zajmujemy podchodzimy z pasją. Korzystanie z usług nauki pływania przez naszych wykwalifikowanych trenerów oraz instruktorów powoduje, że każda osoba po nabyciu umiejętności pływackich czuje się pewnie i swobodnie w środowisku wodnym.

Znajomość aktów prawnych, doświadczenie pracy z ludźmi oraz fakt, iż ciągle podnosimy swe kwalifikacje, powoduje, iż jesteśmy liderami z zakresu usług, które Państwu proponujemy. Uczestniczymy w sympozjach i targach bezpieczeństwa, aby na bieżąco wprowadzać nowoczesne metody ratownictwa wodnego, nauki pływania oraz metody proeuropejskie z każdej wymienionej dziedziny.

Na co dzień współpracujemy z firmami zawodowo zajmującymi się ratownictwem medycznym. Dzięki wprowadzeniu usług związanych z kompleksowym utrzymaniem czystości, usług wysokościowych czy też kursów i usług nurkowych, jesteśmy bezkonkurencyjni z wszechstronności usług związanych z prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury obiektów z basenami kąpielowymi.

Dzięki posiadaniu własnej bazy kajakowej oraz wypożyczalni sprzętu, możemy zaproponować organizację spływów kajakowych dla osób prywatnych oraz firm i grup zorganizowanych. Dzięki nam spędzą Państwo czas aktywnie i pro-sportowo a Państwa pracownicy z pewnością będą zadowoleni z takiej formy integracji. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe propozycje i wyłaniające się potrzeby tak, aby osoby prywatne oraz firmy i instytucje miały poczucie kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.